NL_Icon EN_Icon DE_Icon TR_Icon

Hakkımızda

Bilal Pizza bir Bilal Group alt şirketidir. Bilal Pizza’nın en önemli özelliği helal ürün tüketicilerinin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak “Helal” pizza üretmesidir.

Bilal Pizza, her ürününde olduğu gibi pizza üretiminde de kalite ve sağlık temalarını en üstte tutarak pizzalarında en kaliteli malzemeleri kullanır. Örnek vermek gerekirse; pepperoni pizzalarda kullanılan sucuklar %100 dana sucuk, tavuklu pizzalarda kullanılan tavuk parçacıkları ise %100 tavuk göğsüdür. Pizzalarda kullanılan peynirler mozarella ve kaşar gibi gerçek peynirlerdir. Ayrıca margherita pizzalar vejetaryen tüketicilerin de güvenle yiyebilmesi için hiçbir hayvansal yağ içermez.

Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve güvenilirlik, sofranıza sunduğumuz ürünlerimizin en büyük garantisidir.

Bilal Pizza pizzalarını taş fırında pişirerek gerçek lezzeti sofralarınıza taşır. Her yeni ürün, kalite departmanımızın titiz çalışmaları sonrasında tüketiciyle buluşur.

Pizzalarımız soğuk zincir araç filomuz ile Avrupa’da 5 ülkede bulunan geniş bayii ağımıza, seçkin süpermarket zincirlerine ve marketlere dağıtılarak, güvenli bir şekilde soğuk zincir kırılmadan gideceği son noktaya ulaşır. Her bir pizza üretimden ulaştığı son noktaya kadar takip edilebilir.

Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.