NL_Icon EN_Icon DE_Icon TR_Icon

Helal / Kalite Sertifikaları

Helal

Bilal Group çatısı altında üretilen tüm snacks, pizza ve kanatlı hayvanlar helaldir. Üretimlerimizde sadece et gibi temel ürünlerin değil, soslardan baharatlara varıncaya kadar kullanılan tüm ürünler helaldir. Örneğin Bilal pizzalarda kullanılan peynirler kesinlikle peynir mayası içermez ve helaldir.

Aynı şekilde kanatlı üretimimizde de tavukların hangi çiftlikten gelip hangi kesimhaneye gittiği Helal Otoritelerinin kontrolündedir.

Kullanılan tüm malzemeler çiftlikten ürün haline gelinceye kadar takip sistemimiz altındadır. Tüm ürünler ve üretim prosesi Helal otoritesi tarafından denetlenir. Her üretim kendi Helal sertifikasına sahiptir. Tüketicilerimiz olarak istediğiniz zaman Helal sertifikalarımızı talep edebilirsiniz.

Kalite

Bilal Snacks, Bilal Pizza ve Bilal Chicken isimleri altında yapılan tüm ürünler yüksel kalite ve hijyen standartlarında üretilir. Kalite bizim için en öncelikli konudur ve tüketicilerimize her zaman en iyi kaliteyi garanti ederiz.

Tüm ürünlerimiz; Gıda Güvenliği Programı HACCP’nin en yüksek seviyesinde ‘Gıda Güvenliği Kalite Sertifikasına’ sahiptir. Ayrıca ürünlerimizin, BRC Gıda Güvenliği ve Helal Sertifikaları da bulunmaktadır.

Araç filomuz “Sıcaklık Kayıt Sistemi” tarafından yönetilir ve bu sayede sadece depolarımızın değil aynı zamanda araçlarımızın sıcaklıklarını da takip edebiliriz. Gerektiğinde, ürünlerin hangi derecede kapınıza teslim edildiği bilgisini temin edebilirsiniz.

Snacks ürünlerimiz %100 tavuk eti, pizzalarımız ise %100 dana sucuk, %100 tavuk göğsü ve gerçek peynirden yapılır.

Tüm ambalajlarımızın üzerinde besin değerleri ve alerjen bilgilerini rahatlıkla görebilirsiniz. Ürünlerimizde bulunan alerjenleri en aza indirmek için her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni ürünlerimizden Dana Sosis ve Tavuk Sosis ürünlerimiz “Gluten free”dir ve hiçbir alerje içermez.